Detské a študentské izby

Kategórie
 
 
 
 
 

PLÁNOVANIE DETSKEJ IZBY

Ako si naplánovať zariadenie detskej izby, aby čo najdlhšie a čo najoptimálnejšie slúžila?

Deti až neuveriteľne rýchlo rastú. Nielen oblečenie ale aj nábytok zvykne byť po čase „malý“ a neuspokojivý pre potreby rastúceho dieťaťa. U nás nájdete v ponuke hneď niekoľko výrobkov, ktoré porastú spolu s Vašim dieťaťom.

Dôležité je zvážiť, ako dlho bude dieťa či deti izbu používať. Najčastejšie slúži izba a hlavne nábytok v nej dieťaťu od útleho detstva až do dospelosti. Vtedy je veľmi dôležité zvážiť farebnú kombináciu, prípadne možnosti zmeny farebného prevedenia v priebehu rastu dieťaťa bez väčších finančných nákladov. Určite sa oplatí objednať výškovo nastaviteľnú stoličku a stôl, ktoré porastú s Vašimi deťmiinvestovať do kvalitného matraca tak, aby sa mohla izba plynulo meniť z bábätkovskej na tínedžerskú.

So sériou Minimo od Now by Hulsta vieme zariadiť dieťatku krásnu detskú izbičku, ktorá mu bude robiť radosť nie len v útlom veku ale je využiteľná a prispôsobiteľná aj pre deti školského veku.

Detská postieľočka, ktorá je výškovo nastaviteľná môže vďaka rozmerom a odstráneniu zábradlia poslúžiť dieťatku aj keď je už väčšie a vy tak nemusíte kupovať prechodnú posteľ. Jednolôžková posteľ klasických "dospeláckych" rozmerov zase ponúka variant pripevnenia zábrany, kým sú deti ešte menšie. Takúto posteľ môže dieťa potom využívať prakticky až do dospelosti. V ponuke je tiež nastaviteľný písací stôl alebo ďalšie variabilné zostavy pre detské a študentské izby z rôznych sérií Now by Hulsta.

Absolútnou jednotkou na trhu v rámci rastúceho nábytku je spoločnosť Moll, ktorá ponúka stoly a stoličky, ktoré sa prispôsobujú potrebám dieťaťa.

Nábytok Moll a Hülsta Minimo je ocenený plaketou Modrého anjela za zdravotnú nezávadnosť a ekologickú výrobu. 

V ponuke máme aj ergonomické stoličky od firmy Entelo pre deti, dorast aj dospelých.

Pokiaľ sa chcete poradiť pri plánovaní detskej izby pre vášho potomka, radi vám vypracujeme návrh pri osobnej konzultácií v niektorom z našich štúdií. Potrebujeme k tomu pôdorys izby. Ak máte, tak Vašu predstavu, čo by mala izbička obsahovať, aká farebná kombinácia sa Vám páči a pre aké staré dieťa budeme izbu plánovať.

Môžete si dohodnúť aj presný termín konzultácie na tel. čísle 09157758960, prípadne Vaše požiadavky konzultovať s nami mailom na predaj@merito.sk. Tešíme sa na Vašu návštevu, plánovanie detskej izby je vždy radosť :-)

 

Katalógy detského nábytku - pre otvorenie kliknite na obrázok.

   
Minimo Now Hülsta    Moll detský rastúci nábytok     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia