Sedacie súpravy kožené látkové

 
 
 
Úvod > Kategórie > Sedacie súpravy
 
Špeciálna zľava -20% na vybrané modely luxusných sedačiek Willi Schillig
 
 
Milí klienti, veľa sedačiek nemáme z dôvodu individuálnej cenovej ponuky v eshope !!

Vážení klietni, veľa sedačiek nemáme z dôvodu ich extrémnej variabilnosti na našom eshope. Nájdete ich ale v kategórii  katalógy  alebo priamo pod jednotlivými výrobcami v galérii obrázkov Hulsta sofa ,  Willi Schillig,  Recor,  Franz Fertig

Radi Vám spravíme cenovú kalkuláciu priamo na Vami vybraný model. Napíšte nám iba zhruba aké rozmery a čo by mala sedačka spĺňať - napr. rozkladacia, pevná, relaxačná, dizajnová.....  Pohodlné a kvalitne prepracované sú všetky naše sedačky!

 
 


Sedacie súpravy kožené látkové

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
703,00 €
1.159,00 €
2.739,00 € 3.424,00 €
858,00 €

 
 

Sedačky pevné, rozťahovahovacie, na každodenné aj príležitostné spanie, relaxačné, v látke aj koži 

 

Ponúkame sedacie súpravy v látke aj koži, od slovenských, belgických a nemeckých výrobcov. Veľa typov sedačiek robíme aj na mieru . Sedačky ponúkame od štandartných pevných prevedení , rozťahovacie s úložným priestorom aj rozťahovacie na každodenné spanie , s relaxačnými dielmi. Veľmi silní sme v ponuke rôznym druhov, materiálov a prevedení látok aj koži.

 

Neviete sa rozhodnúť či koženú alebo látkovú?  Prečitajte si aj náš blog......

 

Hľadáte sedačku na každodenné spanie - u nás so zárukou až 5 rokov na kovanie.....

 

Milí klienti a naši fanúšikovia, veľmi úspešne sa nám rozbehla naša novinka - predaj sedačiek Willi Schillig. Naši zákazníci na nich oceňujú hlavne úžasnú kvalitu koží - semianilínovú a anilínovú  -  a kvalitu vnútorného zloženia, ktoré zaručuje dlhoročnú spokojnosť. Ale aj kombináciu talianskeho dizajnu a nemeckej precíznosti prevedenia. Keď rozmýšľate nad kúpou novej sedačky, nezabudnite sa zastaviť u nás v štúdiu v  Atriu  !

 

 
 
Dobré rady pri výbere a údržbe Vašej sedačky

Neviete sa rozhodnúť,akú  sedačku si vybrať? Prečo je tá o toľko lacnejšia ako tá druhá? Vydrží mi sedačka v tomto materiáli nájazdy mojich detí a domácich zvieratiek?

Aby ste si vybrali naozaj správne, pridávame postupne do nášho BLOGU dobré rady pre Vás

Ako si teda správne vybrať koženú sedačku ? 

Ako sa správne starať o Vašu novú koženú či látkovú sedačku? 

Koženú či látkovú? Zmestí sa mi vlastne moje sedačka do mojho bytu? Alebo tiež väčšia sedačka ako dvere :-)  a ďalšie detaily, na ktoré je treba myslieť