Ako si naplánovať detskú izbu

Kategórie
 
 
 
 
 

Ako si naplánovať zariadenie detskej izby

Návrhy detskej izby 

Vážení klienti, návrhy detských izieb Vám spravíme na požiadanie. Potrebujeme k tomu pôdorys izby, keď máte, tak Vašu predstavu, čo by mala izbička obsahovať, aká farebná kombinácia sa Vám páči, pre ako staré dieťa izbu budeme plánovať.

 

Dôležité je tiež zvážiť, ako dlho bude dieťa či deti izbu používať. Najčastejšie slúži izba a hlavne nábytok v nej  dieťaťu od mala až  do dospelosti. Vtedy je veľmi dôležité zvážiť farebnú kombináciu, prípadne možnosti zmeny farebného prevedenia v priebehu rastu dieťaťa bez väčších finančných nákladov. Určite sa oplatí objednať výškovo nastaviteľnú stoličku prípadne aj stôl, kvalitnú matrac tak, aby sa mohla izba plynulo meniť z bábätkovskej na tínedžerskú. Keď kúpite detskú postieľku 140cm, prípadne jej variant, ktorý sa dá rozložiť na menšiu postieľku rovnakej dĺžky, nemusíte už kupovať žiadnu prechodnú posteľ, ale rovno vybrať posteľ , ktorá bude Vášmu dieťaťu slúžiť až do štyridsiatky :-)

Najlepšia je osobná konzultácia , priamo u nás v štúdiu na Vajnorskej 41 - oproti Polusu, kde s Vami prekonzultujeme všetky možné aspekty , ktoré sa k objednaniu detskej izby viažu. Môžete si dohodnúť aj presný termín konzultácie na tel. čísle 09157758960, prípadne Vaše požiadavky konzultovať s nami mailom na predaj@merito.sk . Tešíme sa na Vašu návštevu , plánovanie detskej izby je vždy radosť :-). Pre Vaše deťúrence máme prichystaný detský kútik, kde sa môžu počas návrhu hrať .

Katalógy detských izieb 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia