Kategórie
 
 
 
 
 

Obývačky hulsta nabytok

 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Akcia
Ušetríte: 5 %
Now 14 vitrína, now!by Hülsta
Výpredaj
Ušetríte: 15 %
NOW TIME knižnica prírodná dyha orech ihneď k odberu
Výpredaj
Ušetríte: 15 %
NOW TIME pracovňa detská študentská izba výpredaj
Výpredaj
Ušetríte: 50 %
SPIN pracovňa detská študentská izba výpredaj

 
 
Navštívili ste
 
 

Nábytok Hülsta Now obývacie zostavy - Merito Bratislava

Nábytok Hülsta predávajú viacerí. Interiérové štúdio Hülsta je však  iba u nás :-). Tento nadčasový designový  nábytok má nespočetné množstvo variácii, spôsobov osvetlenia, možností jedinečných úprav, vyskladaní v nekonečných možných variantách a prevedeniach - toto všetko Vám však môže navrhnúť iba architekt či designér, ktorý pracuje so značkou Hülsta dlhodobo, absolvuje veľa školení priamo u výrobcu a robí to s láskou !!  Prídte si spraviť Váš návrh k nám a sami sa presvedčíte ! Tešíme sa na Vás - Váš nábytok MERITO bratislava .

 

Zaujme svojím dizajnom a prepracovanosťov materiálov, ktoré sú čisto natur - prírodné dýhy ako je orech , dub , buk apod. v kombinácii s modernými materiálmi a prevedeniami.

 Výroba nábytku je len na prírodnej báze , bez formaldehydov ,laky sú vlastnej výroby , za čo Hülsta získala modrú plaketu za nezávadnosť výrobkov.

Ihneď k odberu a zároveň aj k nasťahovaniu, keďže tento nábytok sa dá zmontovať veľmi jednoducho  a ľubovoľne sa dá aj rozširovať.

Čo sa týka použitého materiálu a spracovania je tento nábytok rovnocenný s originálnym programom "Hülsta".

Vlastnosti ako vysoká kvalita, vysoká funkčnosť a veľký dôraz na dizajn charakterizujú nábytok "now! by Hülsta" - presne podľa filozofie Karla Hülsa , zakladateľa firmy.

 

Pri všetkých programoch  now!by hülsta sa spracováva dyha z pravého dreva . To garantuje na jednej strane vysokú kvalitu produktu a na druhej strane robí z každého kusu nábytku jedinečný unikát.

 

Produkty, ktoré sú mimoriadne ohľaduplné k životnému prostrediu dostavajú v Nemecku označenie "modrého anjela". Dostali ho aj všetky druhy nábytku z rady "now!by hülsta".

Takisto sú aj certifikované  značkou kvality pre kontrolovanú bezpečnosť.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia