Obývačky hulsta nabytok

 
 
 
Úvod > Výrobcovia > Hülsta Now > Obývačky a predsieň
 


Obývačky hulsta nabytok

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
805,00 € 848,00 €
3.959,00 € 4.651,00 €
1.808,00 € 2.128,00 €
1.337,00 € 2.673,00 €

 
 

Nábytok Hülsta Now obývacie zostavy - Merito Bratislava

Nábytok Hülsta predávajú viacerí. Interiérové štúdio Hülsta je však  iba u nás :-). Tento nadčasový designový  nábytok má nespočetné množstvo variácii, spôsobov osvetlenia, možností jedinečných úprav, vyskladaní v nekonečných možných variantách a prevedeniach - toto všetko Vám však môže navrhnúť iba architekt či designér, ktorý pracuje so značkou Hülsta dlhodobo, absolvuje veľa školení priamo u výrobcu a robí to s láskou !!  Prídte si spraviť Váš návrh k nám a sami sa presvedčíte ! Tešíme sa na Vás - Váš nábytok MERITO bratislava .

 

Zaujme svojím dizajnom a prepracovanosťov materiálov, ktoré sú čisto natur - prírodné dýhy ako je orech , dub , buk apod. v kombinácii s modernými materiálmi a prevedeniami.

 Výroba nábytku je len na prírodnej báze , bez formaldehydov ,laky sú vlastnej výroby , za čo Hülsta získala modrú plaketu za nezávadnosť výrobkov.

Ihneď k odberu a zároveň aj k nasťahovaniu, keďže tento nábytok sa dá zmontovať veľmi jednoducho  a ľubovoľne sa dá aj rozširovať.

Čo sa týka použitého materiálu a spracovania je tento nábytok rovnocenný s originálnym programom "Hülsta".

Vlastnosti ako vysoká kvalita, vysoká funkčnosť a veľký dôraz na dizajn charakterizujú nábytok "now! by Hülsta" - presne podľa filozofie Karla Hülsa , zakladateľa firmy.

 

Pri všetkých programoch  now!by hülsta sa spracováva dyha z pravého dreva . To garantuje na jednej strane vysokú kvalitu produktu a na druhej strane robí z každého kusu nábytku jedinečný unikát.

 

Produkty, ktoré sú mimoriadne ohľaduplné k životnému prostrediu dostavajú v Nemecku označenie "modrého anjela". Dostali ho aj všetky druhy nábytku z rady "now!by hülsta".

Takisto sú aj certifikované  značkou kvality pre kontrolovanú bezpečnosť.