Novinky

 
 
 
 
Variabilná NOVINKA Hülsta Now! to go

Vytvorte si zostavu nábytku tak ako Vám vyhovuje a ako sa Vám páči. Variabilná novinka z dielne Hülsta Now! Vám ponúka kreatívne možnosti: obývačka, pracovňa, predsieň komody... to všetko si s týmto programom hravo vyskladáte sami.

 

 
 
Hülsta informačný leták jar 2019

 
 
Táto kráska na Vás čaká v našom štúdiu

 

 
 

Novinky v Merite 2019

  • V našom štúdiu máme veľmi veľa nových vystavených stolov a stoličiek   - vystavili sme pre Vás veľmi veľa jedálenského nábytku - nové stoly, stoličky, barové stoličky - masívne, dyhované, kožené, látkové... stačí prísť a vybrať si 
  • Nové boxspingové postele Hülsta - najnovšie aj s integrovanými nočnými stolíkmi. Novú spálňu Madera a Tetrim. Novinky Gentis a Fena ako aj veľa ďalších modelov spálni
  • Známy nemecký výrobca sedačiek Willi Schillig ponúka luxusné a kvalitné látkové či kožené sedačky  - semianilínové a anilínové, prírodnými farbami upravované najkvalitnejšie kože, tkané látky, nadštandardné vnútorné prevedenie, ucelená ponuka doplnkov - to je záruka kvality na dlhé roky -  Mercedes medzi sedačkami.
  • Milí klienti, po úspešnom veltrhu v Kolíne a Miláne prichádza Hülsta s úplne novým štýlom pre tých z Vás, ktorí majú radi niečo extra a exkluzívne v modernom poňatí - obývačkový a spálňový program Tetrim a Navis .  Pre tých z Vás, ktorí uprednostňujú čistú modernu a purizmus - nová obývačka Navis a spálňa Tetrim .  Keď máte záujem o osobnú návštevu, dopredu si prosím dohodnite termín na  info@merito.sk, v tomto  prípade je zaručené, že sa Vám budeme venovať bez vyrušovania na 100% !  

 

Gentis spálňa Hülsta

Gentis obývačka Hülsta

Navis obývačka Hülsta

Tetrim spálňa Hülsa

 

 

 
 
 
Novinky v našej ponuke