Novinky

 
 
 
 
Variabilná NOVINKA Hülsta Now! to go

Vytvorte si zostavu nábytku tak ako Vám vyhovuje a ako sa Vám páči. Variabilná novinka z dielne Hülsta Now! Vám ponúka kreatívne možnosti: obývačka, pracovňa, predsieň komody... to všetko si s týmto programom hravo vyskladáte sami.

 

 
 
Tieto krásky na Vás čakajú v našich štúdiách :-)

 
 
NOVINKY HULSTA 2018 Spálňa Citada NEO obývačka

 
 

Novinky v Merite 2018

 

Milí klienti, značka HANÁK si pre Vás v tomto roku prichystala viacero technologických vylepšení. Jedným z nich je aj zavedenie povrchovej úpravy NANO technológiou

  • Po náročných testoch uvádza  značka HANÁK NÁBYTEK, a.s. na trh s nábytkom a interiérovými dverami REVOLUČNÚ NOVINKU a to nový lak HANÁK PREMIUM 5% - s technológiou NANO (NANO LAK TRANSPARENTNÝ  5% - Hlboký MAT). Je to nie len dizajnovo, ale aj veľmi praktické riešenie všetkých nábytkov  HANÁK PREMIUM, dosiaľ povrchovo dokončovaných  lakom akryl-uretan 10% bez technológie NANO. Pre Vašu predstavu, hlavnou devízou plochy lakovanej nano lakom je jej prirodzenejší vzhľad, štuktúra dreviny a jej matné prevedenie je oveľa reálnejšie. Pocitovo menej viditeľného laku dodáva dyham prirodzenosť a krásu masívného dreva. 

 

 

Špecifikácia  

  1. Dvojzložkový  akryl-polyuretanový lak vykazuje vynikajúce svetlostále vlastnosti, obsahuje UV absorbér  
  2. Je určený hlavne pre úpravu nábytku kuchynského, kúpelňového  a nábytku do obývačiek alebo INTERIÉROVÝCH DVERÍ , kde je vyžadovaný vysoký stupeň odolnosti. 
  3. Tento materiál poskytuje vďaka svojmu zloženiu  vynikajúcu odolnosť voči  mechanickému opotrebeniu a vplyvu chemikálií . 
  4. Materiál spĺňa  požiadavky normy EN71-3. Môže byť použitý aj na povrchovú úpravu hračiek !

 

 
  • Novinky máme aj v sortimente v našich štúdiach - vystavili sme pre Vás veľmi veľa jedálenského nábytku - nové stoly, stoličky, barové stoličky - masívne, dyhované, kožené, látkové... stačí prísť a vybrať si v niektorom z našich štúdií.
  • V našom štúdiu v Atriu máme nové boxspingové postele Hülsta - najnovšie aj s integrovanými nočnými stolíkmi. Novú spálňu Madera a Tetrim. Vpredajni Merito v Styla centre na Zlatých pieskoch máme vystavené novinky Gentis a Fena ako aj veľa ďalších modelov spálni
  • Krásne, elegantné, masívne, s úložným priestorom alebo bez - to sú nové spálne, komody, nočné stolíky teraz aj so super -10% zľavou.
  • Známy nemecký výrobca sedačiek Willi Schillig ponúka svoje modely v oboch našich štúdiach. Semianilínové a anilínové, prírodnými farbami upravované najkvalitnejšie kože, tkané látky, nadštandardné vnútorné prevedenie, ucelená ponuka doplnkov - to je záruka kvality na dlhé roky -  Mercedes medzi sedačkami.
  • Milí klienti, po úspešnom veltrhu v Kolíne a Miláne prichádza Hülsta s úplne novým štýlom pre tých z Vás, ktorí majú radi niečo extra a exkluzívne v modernom poňatí - obývačkový a spálňový program Tetrim a Navis, rada  Madera  z extra ľahkého masívného dreva Paulownie Kiri. Pre tých z Vás, ktorí uprednostňujú čistú modernu a purizmus - nová obývačka Navis a spálňa Tetrim . Fena, Gentis, Madera, Spin,  Easy aj Lunis si môžte pozrieť aj naživo v našich štúdiach. Keď máte záujem o osobnú návštevu, dopredu sa prosím informujte info@merito.sk, v ktorom z našich dvoch nábytkových štúdií máme konkrétny nábytok vystavený. 

 

Gentis spálňa Hülsta

Gentis obývačka Hülsta

Navis obývačka Hülsta

Tetrim spálňa Hülsa

 

 

 
 
 
Novinky v našej ponuke
460