Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Doprava a platby

Vážení klienti, kedže tovar, ktorý dodávame, je vyrábaný iba na zakázku, je potrebné uhradiť 50% sumy tovaru vopred. Až vtedy Vám tovar objednáváme.  Zostávajúca suma sa uhrádza po prijatí tovaru na náš sklad . Predfaktura Vám bude zaslaná na Váš mail po zaslaní objednávky. Prípadne môžete objednávku vytvoriť aj telefonicky 0915775896 a faktúru Vám tiež zašleme mailom. Tovar Vám bude doručený až po úplnej úhrade faktúry.

Tovar si môžte vyzdvihnúť :

-  osobne v našom sklade v Centre nábytku  Styla, Studená ulica 4B/18496, Zlaté piesky , Bratislava -  v čase otváracích hodín pondelok až piatok 10:00 - 17:00 hod.

-  alebo ho privezieme priamo až k Vám domov.

V rámci Bratislavy je pri objednávke cez eshop nad 1000,-€ doprava bez montáže a vynášky  zdarma. Pri sume do 1000,-€ je suma dopravy  bez vynášky paušálne 25,-€ v rámci Bratislavy. Doprava je po prvé zamykateľné dvere. Platí iba pre tovary uvedené na eshope.

Montáž tovaru Hülsta a  Hülsta by Now!   Vám zabezpečíme zdarma našimi vyškolenými montážníkmi v prípade, že si dopravu objednáte u nás.   Montáž zdarma sa nevzťahuje na montáž kuchynskej linky.

Pri doprave s montážou mimo Bratislavy  účtujeme 1,0 €/km. Ráta sa iba cesta k Vám. V cene dopravy nie je vynáška tovaru na miesto montáže. Dopravu platíte na mieste pri doručení tovaru. Montáž Vám zabezpečia naši vyškolení zamestnanci. Vynášku tovaru vieme zabezpečiť za poplatok.

Cena dopravy tovaru bez montáže je spoplatnená podľa cenovej kalkulacie firmy Toptrans, túto Vám vyrátame podľa vzdialenosti a hmotnosti, prípadne objemu tovaru. Týmto spôsobom posielame iba nábytok, kde nie je potrebná montáž.  Doprava sa platí spolu s fakturou za tovar alebo zvlášť priamo našej  firme Merito .  Hmotnosť tovaru ako aj veľkosť balenia -  metre štvorcové -  Vám upresníme po obdržaní objednávky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia