Willi Schillig sedacky nemecke

 
 
Úvod > Výrobcovia > Willi Schillig
 

Katalóg sedačiek Willi Schillig 

 

     
Klasická rada       

 

 
 


Willi Schillig sedacky nemecke

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
 
 
Novinka v sedacích súpravách Willi Schilig  pre rok 2017 už v predaji !

Teraz so super zľavou -20% na radu Black label

Známy nemecký výrobca sedačiek Willi Schillig ponúka exkluzívne svoju najvyššiu radu sedacích súprav  Black Label iba  v našom štúdiu Merito v Atriu. Exkluzívne, anilínové, prírodnými farbami upravované najkvalitnejšie kože, tkané látky, nadštandardné vnútorné prevedenie, ucelená ponuka doplnkov - to je záruka kvality na dlhé roky -  Mercedes medzi sedačkami. Kože majú špeciálnu patentovanú úpravu LONG LIVE, ktorá zaručuje ľahšiu údržbu týchto nádherných materiálov. Použité látky majú impregnáciu Q2 od firmy Rolredr. Je to pokročilejšia technológia oproti teflónovej, kde je prevedený iba nástrek. U tejto technológie je  separátne ošetrené každé vlákno látky a tým pádom sa špina nevpije do vlákien, ale zostáva okolo nich a dá sa ľahko vysušiť alebo očistiť handričkou.

Väčšina koží je  pôvodom z Južnej Ameriky, v ponuke máme kože aj z vodného byvola a kožu supersoft  vyrábanú vo Švédsku v extra anilínovej kvalite .

Konštrukcia každej sedačky má základ bukový masív, ktorý je pevný a tvrdý a veľmi dobre v ňom drží použité kovania. Na opierkovú časť sú použité mierne elastické pásy. Na sedák vinuté pružiny s predpätím, technická ficová tkanina na rozloženie tlaku, kvalitná Pur pena alebo taštičkové pružiny / závisí od modelu/ a to všetko je obalené technickou tkaninou. Vybrané modely majú aj páperové sedáky či opierky. Konkrétne technické zloženia každej sedačky Vám na požiadanie zašleme mailom. 

Pri objednávke sedačky obdržíte automaticky aj čistiacu sadu určenú presne na Vami vybraný typ kože. Väčšina elektricky ovládaných modelov musí byť pripojená do zásuvky, v ponuke máme ale aj modely na akumulátor, ktoré vydržia po nabití cca 1 mesiac. 

Prémiová nemecká značka sedacích súprava W.SCHILLIG, ktorá  vznikla v roku 1949 a dnes sa radí k popredným, medzinárodne aktívnym výrobcom čalúneného nábytku v Európe má v ponuke okrem rady Black Label aj klasickú radu Willi Schillig , ktorá obsahuje neuveriteľne širokú paletu sedačiek. Veľký dôraz, tak ako u všetkých nami ponúkaných výrobkov,  sa kladie aj na ekologickú nezávadnosť všetkých použitých materiálov.