Kategórie
 
 
 
 
 

Materasso matrace rosty bratislava

 
 
Materasso matrace rosty bratislava
 
 
Materasso matrace rosty bratislava
 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Ušetríte: 5 %
Matrac ADMIRÁL bio hydrolatex, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac ANTIBAKTERIAL bio, Materasso
Ušetríte: 3 %
Matrac ANTIBAKTERIALbio-ex, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac ANTIDEKUBIT fresh, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac CELLFLEX hydrolatex, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac CELLFLEX prestige, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac DIPLOMAT, Materasso

Matrac DIPLOMAT, Materasso

475,00 € 452,00 €
Ušetríte: 5 %
Matrac HYDROLATEX polargel maxi, Materasso
Novinka
Ušetríte: 5 %
Matrac MONACO SPRING EXCLUSIVE Merito Materasso
Novinka
Ušetríte: 5 %
Matrac MONTE CARLO EXCLUSIVE Merito Materasso
Ušetríte: 3 %
Matrac NATUR BIOGREEN, Materasso
Novinka
Ušetríte: 5 %
Matrac NATURGREEN EXCLUSIVE Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac PARTNER biogreen, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac PREMIÉR clima T3, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac PREZIDENT polargel, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac PRIMÁTOR bio-ex royal, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac PRIMÁTOR termopur, Materasso
Novinka
Ušetríte: 5 %
Matrac SAN REMO EXCLUSIVE Merito Materasso
Ušetríte: 3 %
Matrac SULTÁN hydrolatex plus T3, Materasso
Ušetríte: 3 %
Matrac SULTÁN hydrolatex plus T4, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac SULTÁN latex T3, Materasso
Ušetríte: 5 %
Matrac SULTÁN latex T4, Materasso

 
 
Navštívili ste
 
 
Väčšinu matracov a roštov si u náš vyskúšate naživo!

Vážení klienti, väčšinu matracov a roštov máme vystavené v našom štúdiu. Pre viacej ifnormácii si zavolajte  0915 775 896 alebo nám napíšte na info@merito.sk,  Máte tiež možnosť kúpiť si u nás vystavené matrace s výraznou výpredajovou zľavou.

Na vybrané rošty poskytujeme záruku až 12 rokov a na matrace 5 rokov! V ponuke máme rošty pevné, polohovateľné mechanicky aj s motorom na diaľkové ovládanie. 

Na požiadanie dodáme aj atypické matrace! V ponuke máme štandardne aj matrace dĺžky 210cm a 220cm. Penové Matrace Hülsta majú extrémne vysokú hustotu HR studenej peny v celom objeme matraca - nie len v tenkej hornej vrstve ako veľa ostatných výrobcov. Pri pružinových matracoch máte možnosť výberu matracov podľa množstva, kvality a uloženia špeciálnych taštičkových pružín.

Matrace majú podľa typov zvliekateľný poťah s jedným alebo dvomi zipsmi. Na výber máte tiež partnerské matrace, kde je ale možnosť voľby tvrdosti každej strany matraca separátne. Tzn. pri spoločnej matraci si môžu partneri vybrať tvrdosť svojej časti matraca každý zvlášť podľa toho, aká im viacej vyhovuje. 

 

Prečítajte si tiež náš BLOG , ako si správne vybrať MATRAC

 

Kliknite na obrázok pre otvorenie letáku 

AKCIE  MATERASSO     KATALÓG MATERASSO      AKCIE HüLSTA      MATRACE HüLSTA 

 

 
 

Ďalšie typy matracov, ktoré máme v ponuke - výrobca Materasso 

 • Neroli therapy - špeciálny matrac, ktorý obsahuje zapracovaný esenciálny olej Neroli do HR peny. Neroli je esenciálny olej, ktorý sa extrahuje z kvetov horkého pomarančovníka. Olej sa vyrába vodnou destiláciou z jemných čerstvých kvetov. Je vyhľadávaný pre svoje ukľudňujúce účinky na nervový systém. Pomáha pri úľave od psychického napätia a zlepšuje cirkuláciu krvného obehu. Čerstvá medová vôňa pôsobí ako antidepresívum, všetky jeho vlastnosti uľahčujú boj s nespavosťou a nepokojným spánkom.
 • Thermo silver - spojením dvoch technológií vznikla unikátna pena s výnimočnými vlastnosťami, ktorá splní požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Je to pena so schopnosťou termoregulácie zón, ktoré sú v kontakte s telom, čím sa vytvára ideálna mikroklíma. Tento typ peny je vyrobený s mikrokapsulami nazývanými PCM " Phase Changing Material" - materiál meniaci skupenstvo. Sú to tepelné akumulátory, kde dochádza behom spánku k akumulácii prebytočného vylúčeného tepla , pričom ich vlastná teplota je konštantná. Toto teplo je následne vyžarované späť v prípade, že Vám neskôr behom spánku Vaša teplota poklesne. Spiaci človek si tak užíva regenerujúci, zdraviu prospievajúci a osviežujúci spánok. Technológia Silver využíva antibakteriálne vlastnosti striebra, silného prírodného antibiotika. Striebro je aktívne proti baktériám, chráni čistotu a hygienu v matraci, čím je zaručené zdravé prostredie pre spánok. Na základe vykonaných klinických mikrobiálnych testov bolo zistené, že oproti nechráneným penám, dochádza pri využití striebra k poklesu výskytu baktérií až o 99,9%.
 • EvoPoreHRC - vyznačuje sa extrémnou odolnosťou a stabilitou pri všetkých parametroch zmeny klímy ako je vlhkosť, teplota.... HRC je vysoko elastická pena s revolučnou stálosťou a v kombinácii s novou štruktúrou buniek má zvýšené dynamické a elastické vlastnosti. Vlhkosť a teplota produkované ľudským telom narúšajú vlastnosti štandardných pien. Majú negatívny vplyv na klímu v matraci a v dôsledku pôsobenia vlhkosti, tepla a vysokého tlaku dochádza k zmäknutí peny. Toto má kritický dopad na funkčnosť matraca, na jeho pružnosť a schopnosť správne kopírovať telo. Výsledkom je zmenšená opora chrbtice a celého tela a spomalené uvoľňovanie svalového napätia. Tomuto všetkému zabraňuje špeciálna EvoPoreHRC pena. Okrem iného sa na pri jej výrobe výrazne redukuje množstvo CO2, oproti výrobe štandardných pien. 
 • AventO2 - je novinka medzi našimi matracmi, kde je kvalita EvoporeHRC umocnená pridaním aktívnych prírodných zložiek - ukľudňujúcej levandule a liečivých švajčiarskych byliniek.
 • Viscogreen - Viscogreen je lenivá pena, vyrobená z prírodnéh ricínového oleja. V porovnaní s viscoelastickou  lenivou penou je komfortnejšia a šetrnejšia k životnému prostrediu. Viscogreen svojou jedinečnou tvarovou pamäťou lepšie reaguje na zmeny teploty a tlaku, a tým sa rýchlejšie prispôsobuje zmenám polohy tela počas spánku. Má výborné regeneračné a antibakteriálne vlastnosti.
 • Biogreen - na tejto pene sa ukazuje, že spojenie najmodernejších technológií a obnoviteľných prírodných zdrojov je možné aj v oblasti výroby matracov. Toto spojenie nielen šetrí náš ekosystém, ale zároveň prináša aj kus prírody do našich spálni. Suroviny bežne vyrábané z ropy sú v tejto pene nahradené prírodným materiálom - ricínovým olejom, ktorý je už veľa rokov používaný vo farmácii. Rastliny, z ktorých sa vyrába, prijímajú počas svojho rastu energiu zo slnka a zeme, ktorá sa potom dostáva do našich matracov. Pena Biogreen je napustená výťažkom z ALOE VERA, ktorý prirodzene zvyšuje hygienu matraca tým, že likviduje roztoče a baktérie. Pena Biogreen používaná firmou Materasso, je jediný originál na trhu s garantovaným zložením peny s použitím prírodnej zložky vo forme ricínového oleja a mikrokapsulami Aloe Vera. Táto pena sa vyznačuje špecifickou mramorovou štruktúrou. len v prípade tejto peny máte istotu dlhej životnosti, tvarovej stálosti, vysokej elasticity, následne tak kvalitného spánku. To všetko pri zaťažiteľnosti až do 170kg a záruke až 5 rokov na nepreležanie jadra matraca. Firma Materasso je výhradným dovozcom tejto peny na Slovensko a do Čiech.
 • Hydrolatex - je pokrokový materiál vyrobený z kombinácie komfortnej peny a latexu. Spája v sebe výhody oboch materiálov, pričom si zachováva prirodzenú tuhosť a dlhú životnosť Hydrolatex je priečne perforovaný, čím je dosiahnutá výborná vzdušnosť, a tým aj vysoká hygiena počas spánku. Materiál má päť ortopedických zón tuhosti pre zlepšenie opory chrbtice. Hydrolatex má v súčasnej dobe jednu z najdlhších tvarových stálostí spomedzi všetkých materiálov.
 • Latex - je pena vyrábaná z kaučuku. Pre svoju pružnosť, elastickosť a hlavne schopnosť udržať si uvedené vlastnosti dlhé roky konštantné sa stal vzorom aj pre vývoj HR peny v oblasti pružnosti a elasticity. Výborné vlastnosti latexovej peny sa najlepšie prejavia v kombinácii s príslušným lamelovým roštom.
 • Polargel - z výskumu koloidných systémov sa zrodila pena Polargel. Jedná sa o celkom netoxickú penu, bez akýchkoľvek nestálych prchavých substancií. Pena PolarGel je vysoko elastická a maximálne komfortná. Pri použití, ako vrchná vrstva jadra matraca, zaistí táto pena neopakovateľný pocit sviežosti. Je obzvlášť vhodná pre použitie v kombinácii s viscoelastickou lenivou penou, kde úplne eliminuje jej hrejivosť. Spánok na matraci s penou PolarGel bude jedinečnou osviežujúcou relaxáciou.
 • Viscoelastická "lenivá" pena - vďaka svojej schopnosti reagovať na tlak a teplo, sa dokáže optimálne prispôsobiť tvaru ľudského tela. Pôsobením telesnej teploty užívateľa táto pena mäkne, čím dochádza k rovnomernému rozloženiu váhy a k zníženiu protitlaku matraca, pôsobiaceho na organizmus. Nedochádza preto k narušeniu krvného obehu a k vzniku preležanín. Svalstvo je počas spánku úplne uvoľnené, čo prispieva k celkovej regenerácii organizmu. 
 • Antibakteriálne peny Ultrafresh a Sanitized - antibakteriálna pena Sanitized chráni pred hubami a pliesňami a naviac dokáže ochrániť penu pred nepríjemným zápachom spôsobeným týmito organizmami. Ochrana Sanitized zaručí dlhšiu životnosť matraca a lepšie prostredie pre spánok. Viac informácií o Sanitized nájdete aj na www.sanitized.com. Antibakteriálna pena Ultrafresh je známa po celom svete ako štandard excelentnej antibakteriálnej prevencie. Poskytuje komplexnú antibakteriálnu, antimykotickú ochranu. Likviduje plesne, huby, riasy, roztoče a ďalšie nežiaduce mikroorganizmy, čím zaistí skutočne zdravé a čisté prostredie pre Váš spánok. Pena má certifikát, potvrdzujúci jej funkčnosť a účinnosť. Viac informácii o tejto pene nájdete aj na www.ultra-fresh.com. 
 • HR pena, Cellflex - Cellflex HR pena je studená pena s vysokou hustotou až 55kg/m kubický. Vyznačuje sa výbornou pružnosťou, čím zabezpečí vynikajúcu oporu tela a dokonalý komfort. Pena Cellflex si zachováva svoje vlastnosti a nemäkne ani pri dlhodobom používaní. 
 • PUR pena, Eliocell - tieto peny patria medzi základné peny na výrobu matracov. Ich zloženie zaručuje dobré kopírovacie vlastnosti a tuhosť. Kopírovacie vlastnosti sa po krátkom čase používania dokonca ešte zlepšia. Tuhosť po dlhodobom používaní môže byť však výrazne nižšia. Vyššou objemovou hustotou pien je dosiahnutý menší rozdiel v tuhosti aj po rokoch oproti penám s nízkou objemovou hustotou. Hustota týchto pien by nemala byť nižšia ako 25kg/m kubický aj pre užívateľov s nižšou hmotnosťou.
 • Nightfly - pena špičkových parametrov, ktorá sa vyrába exkluzívnou vodnou vypeňovacou technikou. Tento spôsob výroby je ekologickejší v porovnaní so štandardnou metódou vypeňovania. Jedná sa o materiál, ktorý prekonáva bežný štandard bodovej elasticity. Tým je zaistená optimálna opora chrbtice. Pena Nightfly vyniká komfortom a vysokou odolnosťou voči deformáciám.
 • Taštičkové pružiny - matrace s taštičkovými pružinami sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v taštičke, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie bodovej záťaže. K vlastnostiam, ktoré má klasická bonell pružina, , pridáva lepšie schopnosti ortopedickej podpory chrbtice, a to vďaka väčšiemu počtu pružín a ich rozloženiu do siedmich zón tuhosti. Počet taštičkových pružín v jadre matraca štandardného rozmeru je 350 ks, v exkluzívnych modeloch 1000 ks. Takto vysoký počet samostatne pracujúcich ortopedických bodov Vám poskytne pocit maximálneho pohodlia, ktorý Vám prinesie radosť zo spánku. Matrace s taštičkovou pružinou sú vhodné na pevný rošt. 
 • Bonell pružina - vysoká pevnosť, tradičná kvalita overená časom, konštantná pružnosť počas celej doby životnosti - až 25 rokov. Vďaka vzdušnému jadru sa udržuje v matraci suchá klíma, preto je možné použiť pružinové matrace aj na menej odvetrané podklady so zachovaním vysokej antialergickej ochrany. Použitím rôzne hrubého drôtu u pružiny 2,2 a 2,4mm sa dosahuje rozličná tuhosť jadra pre rozdielne váhové kategórie užívateľov. Sú vhodné na pevný rošt. Vyplnením medzier medzi pružinami v rôznych častiach matraca sa mení tuhosť jednotlivých častí pružiny. Takto je jadro matraca rozzónované pre správnu anatomickú oporu tela matraca. 
 • Detské matrace - nie je to len pohodlie, ktoré je dôležitým parametrom pri výbere matraca pre malé deti. Detské matrace musia byť vzdušné a nesmú mať zónovanie, aby nepriaznivo neovplyvnili vývoj chrbtice dieťaťa. Výrobca Materasso pre Vás pripravil kolekciu matracov pre deti tak, aby ste mohli pre svoje bábätko zvoliť to najlepšie. V našej ponuke sú zastúpené ako štandardné materiály, tak aj výnimočné produkty z prírodných pien, či vysoko luxusné matrace vyrobené zo švajčiarskej peny AventO2. V našej detskej kolekcii máme odzipsovateľné poťahy s možnosťou bežného prania. Nenechajte sa nalákať u konkurencie na extrémne lacné matrace pre bábätka - po pár mesiacoch budú aj pri malej hmotnosti dieťatka preležané a budete musieť kupovať matrac nový. V rámci detského programu ponúkame aj vankúšiky a paplóniky. Všetko je certifikované pre bezpečnosť a nezávadnosť výrobkov pre deti a kojencov! 
 
 

Lamelové rošty od Materasso 

Firma Materasso ako prvá v Európe prináša na trh s lamelovými roštami jedinečný spôsob impregnácie 100% prírododného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni. Vyhotovenie roštov s použitím vonných olejov je chránené technickým vzorom, výrobným patentom. 

 

Levanduľa - vďaka čerstvej sviežej vôni bola levanduľa obľúbenou rastlinou starých Grékov a Rímanov.  Levanduľa je veľmi obľúbená pre vynikajúce insekticídno - repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiaducích molí, ktoré sa z času na čas objavia v každej domácnosti. Pomocou vonnej impregnácie roštu, zvýšite hygienu a čistotu Vášho lôžka. 

 

Nespavosť  - používanie levanduľovej aromoterapie je rovnako účinné ako syntetické lieky na liečbu nespavosti. Preto sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny prostriedok liečby nespavosti, ukľudňuje nervovú sústavu, používa sa pri depresiach, nervovom vypätí a podráždenosti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia