O nás

Kategórie
 
 
 
 
 
O nás
 
 

Sme tu pre Vás už vyše 30 rokov

Prečo práve my?

  • Certifikovaný, zdravotne nezávadný nábytok a matrace
  • Odborné poradenstvo zdarma. Naši šikovní, ochotní a trpezliví dizajnéri a architekti Vám radi pomôžu pri výbere toho najlepšieho nábytku práve pre Vás
  • Naše osobné skúsenosti s týmto nábytkom a pravidelné školenia u výrobcov iba prispievajú k našej odbornosti
  • Aj po rokoch nás nájdete a môžete s nami riešiť prípadné doobjednávky, prípadne menšie vady, ktoré sa náhodou časom vyskytnú, návrhy Vášho ďalšieho bývania.... Aj po rokoch k nám môžete osobne prísť, napísať, zatelefonovať alebo odkonzultovať Váš interiér
  • Zabezpečujeme odbornú montáž našimi vyškolenými zamestnancami. Vtedy poskytujeme na väčšinu nášho nábytku predĺženú záruku až 5 rokov
  • Pri montáži kuchynskej linky Vám zabezpečíme dovoz, odbornú montáž, zapojenie spotrebičov, osvetlenia a montáž a osadenie pracovnej dosky.
  • Ak nemáte čas na osobnú návštevu, radi s Vami odkonzultujeme Váš interiér mailom prípadne telefonicky.
  • Do nášho eshopu pribúda každý deň nový tovar, väčšinu ktorého si viete pozrieť a "ošahať" aj naživo v našich dvoch nábytkových štúdiách v Bratislave

 

 

Milí klienti,

Vážime si Vašu dôveru, s ktorú sa na nás obraciate už vyše 30 rokov. Veríme, že je to nie je len vďaka peknému nábytku, ale aj vďaka našim poskytovaným službám a kvalitným návrhom, ktoré sú odkonzultované tak, aby spĺňali všetky Vaše požiadavky, kvalitnému servisu našej montážnej skupiny a v neposlednej rade aj precízne zvládnutým prípadným reklamáciám, ktoré sa pri veľkých projektoch sem tam nejaké vyskytnú.

Vaša spokojnosť a kvalita našich služieb  sú u nás vždy  na prvom mieste.

 

 

Nábytkové štúdio MERITO Bratislava

Kuchynské linky na mieru - od klasických po luxusne elegantné. Spálne - komody, skrine,  postele čalúnené, kožené, z masívu či lakované. Sedačky kožené aj látkové s neuveriteľne širokým výberom poťahových materiálov, aj s rozťahovaním. Stoly, stoličky, matrace, detské izby, predsiene...Väčšinu nábytku riešime s klientmi individuálne, nenájdete ich teda v ponuke nášho eshopu, ale radi sa s Vami stretneme priamo u nás v štúdiu Merito nábytok Bratislava, kde Vám pomôžeme vybrať na mieru práve ten Váš vysnívaný interiér.

Ponúkame Vám zariadenie interiérov v rôznych cenových hladinách podľa Vašich predstáv a cenových možností. Vždy však so zreteľom na ekologickú, 100% zdravotne nezávadnú výrobu v rámci Európy. Všetky naše produkty majú certifikáty zdravotnej nezávadnosti. Nemecký výrobcovia Hülsta, Hülsta Now, Moll, Rolf Benz by Hülsta, Willi Schillig  majú jedinečný certifikát Modrého anjela. Pri výrobe tohto nábytku sa používajú nie len ekologické postupy pri výrobe, ale je kladený aj  veľký dôraz na výber jednotlivých prírodných materiálov, tak aby nedochádzalo k poškodzovaniu prírodného prostredia. Slovenský výrobca matracov a roštov Materasso má certifikovaný a patentovaný každý svôj výrobok.  U veľa výrobkov Vám poskytujeme predĺženú záručnú lehotu od 5 do 12 rokov!

Okrem spomínanný značiek spolupracujeme aj s ďalšími výrobcami Willi Schillig, Franz Fertig, Recor/Belform, Midj, Ozzio, Paccini&Cappellini, Polyston, Techniston, Zodiaq, Decodom a veľa ďalších.

Ponúkame nadčasový, exkluzívny, ekologický nábytok, individuálne navrhnutý pre Vás - konkrétneho klienta. Od obývacích a jedálenských zostáv, sedačiek, stolov a stoličiek, predsieni až po kuchyne overenej značky Hanák vyrobené na mieru.

U nás si nie len kúpite kvalitný nábytok, ale pomôžeme Vám aj s celkovým interiérovým dizajnom tak, aby Vám všetko ladilo dizajnovo aj prakticky - túto službu máte od nás ako poďakovanie za Váš nákup zdarma!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia