Certifikáty

Kategórie
 
 
 
 
 

Certifikáty

Predávame zdravotne nezávadný, certifikovaný nábytok vyrobený v Európe

Vážení klienti,

záleží nám na tom, čo predávame. Jedno z najdôležitejších kritérií  je pre nás, aby nábytok, ktorý si u nás zakúpite , bol 100% zdravotne nezávadný.  Všetok náš sortiment preto spĺňa najnáročnejšie zdravotné kritéria. Predávame nábytok iba od overených veľkých výrobných závodov zo Slovenska a  Európy / Čechy, Nemecko, Belgicko, Taliansko, Slovinsko/. Nedovážame a nepredávame nábytok z Číny a Poľska. Všetky nami ponúkané nábytky v prevedení lak, lak matný, lak vysoký lesk sú 100% zdravotne nazávadné a neuvoľňujú do Vášho interiéru žiadne škodlivé látky. Špeciálny dôraz kladieme aj na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť nábytku pre našich najmenších /firma Hulsta, Hulsta Now!, Alples/ .

Modrý Anjel

Dokonalá kvalita overená životnosťou.

Mnohé z nábytkov tejto doby sú častokrát len majstrovskými kúskami chémie. Problém však je, že chémia nezostane vždy tam, kde by mala, častokrát je rozptýlená do prostredia. U nášho výrobcu v HÜLSTE májú už po celé desaťročia (a to aj v čase, keď otázka životného prostredia nebola až natoľko diskutabilným problémom, ako je dnes) zaručené, že pracujú len s materiálmi a postupmi, ktoré sú bezpečné tak pre ľudí ako aj životné prostredie. To je aj dôvodom, prečo sú dnes pravdepodobne jedinou nábytkárskou spoločnosťou, ktorá je oprávneným držiteľom pečate „Modrý Anjel“ pre všetky produktové kolekcie.*

„Modrý Anjel“ symbolizuje kontrolu nad tým, čo sa predáva, priehľadnosť vo výrobe a bezpečnosť pri kúpe.

Produkty a servis musia byť hodnoverne označované tak, že keď ich kupujete, môžete si byť istý, že obdržíte ekologický produkt. Modrý Anjel zaručuje jednotnosť a zrozumiteľnosť a zabezpečuje túto ochranu. Taktiež ponúka celú sériu ďalších praktických výhod. Modrý Anjel sa tiež zaoberá otázkou zdravia a bezpečnosti. Produkty s pečaťou Modrého Anjela dokonale spĺňajú všetky požiadavky týkajúce sa zdravia a taktiež poskytujú klientovi všetky nevyhnutné informácie o produkte.

Prečo by sme mali myslieť pri kúpe nábytku na to, či je daný produkt označený pečaťou Modrého Anjela?

Produkty ponúkané pod týmto označením spĺňajú špeciálne kritériá v súvislosti so zdravím a životným prostredím. Dôvodom je, že poskytujú záruku minimálneho škodlivého efektu na životné prostredie a vysoký stupeň ochrany zdravia.

Čo sa skrýva pod pojmom „Modrý Anjel“?

Modrý Anjel je pečať, ktorá je ustanovená nezávislou Pečatnou porotou životného prostredia. Oceňuje výrobky a servis, ktoré sú v porovnaní s inými, určenými na ten istý účel, bezpečnejšie pre naše životné prostredie. Ministerstvo životného prostredia volí kritériá a záruky pomocou testov, ktoré sú overované.

LGA
Hülsta bola ocenená Bavorským priemyselným inštitútom značkou „Premium-Qualität"  za najvyššiu kvalitu a najlepší servis.
Vďaka nezávislej medzinárodnej organizácii LGA (Štátny inštitút pre priemysel) v Norimberku sa tak Hülsta stala prvou nábytkárskou spoločnosťou, ktorá je držiteľom „Prémiového ocenenia" (Premium Award).
Dodnes je jediným nositeľom tohto ocenenia v rámci výrobcov nábytku.

PEČAŤ KVALITY

Žiadny iný výrobca nábytku nedostal za svoje produkty od nadácie „skúšky tovaru"  tak často ohodnotenie „dobrý" alebo „veľmi dobrý" ako hülsta. Rozsiahle testy zohľadňujú nielen funkcie a vlastnosti produktu, ale aj veľa ďalších kritérií ako napr. servis a od roku 2004 aj sociálna zodpovednosť výrobného podniku.- hülsta je členom spolku  „Nemecký nábytok". Ich výrobky tam sú prísne skúšané a kontrolované.

Zlaté „M" dostane len nábytok , ktorý je stabilný , pevný, trvanlivý a zdravotne nezávadný.

GARANCIA
Hülsta Vám poskytuje 5 ročnú garanciu na dokonalé spracovanie všetkých prvkov, na funkčnosť technických dielov ako aj na materiálové vlastnosti a kvalitu povrchov masívneho dreva, dýhy a lakov.
Spokojnosť zákazníkov je ich najdôležitejší cieľ. Preto Vám chcú ponúknuť viac ako len bežnú garanciu.
S Hülstou ste nezískali len vysokokvalitný nábytok ale aj prvotriedny servis.

Týmto máte absolútnu istotu, že pri kúpe HÜLSTY si domov priveziete „top-triedu" výrobkov. Produkty, ktoré dodržujú dané sľuby, vám poskytnú svet objavovania a inšpirácií. Radosť a potešenie z každodenného užívania produktov vám HÜLSTA poskytne aj vďaka svojím patentom. Náš nábytok nie je len krásny a dobrý, ale tiež jeho neporovnateľne praktické prvky sú ďalšou charakteristickou známkou kvality.
Vašou ďalšou istotou je, že vás nenecháme bez povšimnutia. Budeme sa vám vždy usilovať vyjsť v ústrety a neustále vás budeme informovať, čo taktiež platí aj po zakúpení nášho nábytku HÜLSTA

 
 
 
hulsta-kvalita-loga1aa.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia