Kategórie
 
 
 
 
 

Kancelárský nábytok

 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Výrobca: 
Zobraziť na stránku:

 

 
 
Navštívili ste
 
 

Domáca pracovňa, kancelárský nábytok, kancelárské stoly a stoličky

Imidž spoločnosti netvorí len štýlové oblečenie manažérov, príjemné vystupovanie a včasná úhrada faktúr, ale aj kvalitné a reprezentatívne zariadenie kancelárie.

 

Kvalitný kancelársky nábytok s moderným dizajnom dokáže premeniť šedivé priestory na útulné a príjemné pracovné prostredie. Preto sme aj my vsadili na výrobcov kvalitného a pekného nábytku, ktorý Vás a vašu firmu bude reprezentovať na vysokej úrovni.

 

Zameriavame sa na zariaďovanie domácich kancelárii, ktoré sa čoraz viacej stávajú bežnou súčasťou interiéru našich domov či bytov. V ponuke máme klasické knižnicové systémy, regálové systémy, pracovné stoly, kontajnery, pracovné kreslá, stohovateľné stoličky ........ a to všetko v kvalitných materiáloch dyha, masív, kov. Vizualizácie Vám spravíme na základe osobnej alebo mailovej komunikácie. Dohodnite si stretnutie na 0905700646 alebo na info@merito.sk

 
 
Entelo - stoličky vyvinuté v spolupráci s ortopédom - pre deti aj dospelých

ENTELO je  rýchlo rozvíjajúca sa poľská spoločnosť v oblasti výroby ergonomických stoličiek pre deti, dorast a dospelých. Produktová línia kladie dôraz na zdravý pracovný priestor v škôlkach, školách a kanceláriach. 

„Good chair“ je dobrá stolička, ktorá bola vytvorená odborníkmi z viacerých vedných odborov akými sú orthopédia, ergonomika, fyzioterapia a biomechanika aby spoločne vynašli riešenie pre optimálne pracovné prostredie.
Dobrá stolička svojimi parametrami a vysokými ergonomickými štandardmi, stimuluje vhodnú pozíciu pri sedení  a prispieva tým k správnemu vývoju chrbtice.
Je vhodná ako preventívne opatrenie pre všetkých, ktorí chcú eliminovať nežiadúce účinky dlhého sedenia či už v škole, v práci alebo doma.
Výhodou je, že rozmery sú prispôsobené výške užívateľa. To znamená, že v prípade najmladších detí stolička "rastie do výšky" spoločne s dieťaťom.
Vyrobené v súlade so štandarom PN-EN 1729-1:2007 s celosvetovou registráciou.

  • 1. Konkávno-konvexný tvar operadla je navrhnutý kombináciou odborných znalostí z oblasti ergonómie a rehabilitačných skúseností pri pohybových poruchách.  Tvar pomáha správne umiestnenie chrbta pre maximálne pohodlie. Uhol sklonu od operadla aktivuje paraspinálny sval a tým posilňuje chrbticu.

 

  • 2. Konvexný tvar sedáka umožňuje správne rozmiestnenie ramien, nôh a zadku pre prirodzené a správne sedenie

 

  • 3. Tepelná pohoda - inovatívne technológie využívajúce tepelnú reguláciu medzi dvoma rovinami kreslá zaisťujú pohodlie pre chrbát a zadok

 

  • 4. Široké operadlo - poskytuje podporu a zvyšujú užívateľský komfort pri sedení

 

  • 5. Flexibilita - umožňuje dynamickú sediaci pozíciu, ktorá v dôsledku správneho podporovania a využívanie svalov vylučuje ich necitlivosť, nehybnosť a ochabovanie

 

  • 6. Profilovaný tvar operadla -  vzhľadom k svojmu tvaru zabezpečuje aj možnosť „opačného sedenia“, ktoré je najmä u detí obľúbené

 

  • 7. Aerodynamické zaoblenie - všetky hrany stoličky sú vhodne zaoblené pre pohodlie a bezpečnosť

 

  • 8. Štruktúra a materiál - znižuje dopad umelého svetla a je jednoduchý na údržbu

 

  • 9. Trvácny dizajn - dosiahnutý vďaka unikátnej výrobnej technológii - výrazne predlžuje životnosť

 

  • 10. Priateľský k životnému prostrediu - celkový produkt je recyklovateľný


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia