Kategórie
 
 
 
 
 

Recor

 
 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Akcia
Ušetríte: 20 %
HAMMOCK sedačka rozťahovacia na každodenné spanie Recor
Výpredaj
Ušetríte: 40 %
HARMONIA relaxačné kreslo Recor
NovinkaAkcia
Ušetríte: 20 %
MIO sedačka rozťahovacia na každodenné spanie Recor
Akcia
Ušetríte: 40 %
NARDO exkluzívna sedačia súprava Recor
Akcia
Ušetríte: 20 %
TORINO sedačka rozťahovacia na každodenné spanie Recor
Akcia
Ušetríte: 20 %
TRABIA sedačka rozťahovacia na každodenné spanie Recor

 
 
Navštívili ste
 
 
Vlastnosti látky AquaClean

 

 
 

Belgická firma Recor vyrába sedačky už od roku 1949.

 

V súčasnosti má svoje výrobné závody aj na Slovensku - ponúkame Vám teda sedačky, ktoré sú vyrobené na Slovensku a prispievame tak k zvýšeniu domácej výroby.

 

Sedačky majú rám vyrobený z masívneho buku / časti s najväčšou záťažou / a drevotriesky / minimálna záťaž/. Na sedenie je použitá HR pena (35 kg záťažový stupeň), na operadlo to isté (25-28 kg). Celé sedačky sú obalené do DACRON peny (3-5cm hrubá) pred natiahnutím kože/látky. Nohy sa meniť nedajú, ak sú však drevené, na výber je 5 farieb dreva. Na spodnej časti  sú NOSAH pružiny (vlnovcovité pružiny), ale taktiež priečne pospájané (zaručuje dlhú trvácnosť – neobsedia sa).

 

Pre kvalitné kožené sadačky, ktoré Vám vydžia dlhú dobu bez vysedenia a zmeny tvaru a v ktorých sa nebudete potiť a v zime Vás nebudú chladiť, používáme tri typy kvalitných koží. MAMUT - 12, - 1,4 mm hrubá koža z vodného byvola. SAMOA - 1,2 - 1,5mm hrubú kožu s extra ochranou voči špine, slnečnému svetlu, potu a ošúchaniu. WESTERN - najluxusnejšia anilínová 1,2 - 1,5mm hrubá koža, ktorá svojím zložením vytvára časom typickú patinu charakteristickú pre tento typ kože. Záruky na kože poskytuje výrobca v závislosti od typu od 2 do 5 rokov a na látky 3 roky.

 

Talianská koža, belgická kvalita a know how, slovenský výrobok! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia