Kategórie
 
 
 
 
 

Výrobca Willi Schillig

 
 
Špeciálna zľava -20% a -15% na vybrané modely luxusných produktov Willi Schillig
 
 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Akcia
Ušetríte: 20 %
ALEXX sedacia súprava Willi Schillig
Akcia
Ušetríte: 20 %
BROADWAY sedacia súprava Willi Schillig
Akcia
Ušetríte: 20 %
FINN sedacia súprava Willi Schillig

 
 
Navštívili ste
 
 
Kvalitné luxusné nemecké Sedačky Willi Schillig

Známy nemecký výrobca sedačiek Willi Schillig ponúka exkluzívne, luxusné ale hlavne kvalitné látkové či kožené sedačky doplnené rôznymi funkčnými prvkami.

 

  • Exkluzívne, anilínové a semianilínové, prírodnými farbami upravované najkvalitnejšie kože, tkané látky, nadštandardné vnútorné prevedenie, ucelená ponuka doplnkov - to je záruka kvality na dlhé roky -  Mercedes medzi sedačkami. Kože majú špeciálnu patentovanú úpravu LONG LIVE, ktorá zaručuje ľahšiu údržbu týchto nádherných materiálov. Použité látky majú impregnáciu Q2 od firmy Rolredr. Je to pokročilejšia technológia oproti teflónovej, kde je prevedený iba nástrek. U tejto technológie je  separátne ošetrené každé vlákno látky a tým pádom sa špina nevpije do vlákien, ale zostáva okolo nich a dá sa ľahko vysušiť alebo očistiť handričkou.

 

  • Väčšina koží je  pôvodom z Južnej Ameriky, v ponuke máme kože aj z vodného byvola a kožu supersoft  vyrábanú vo Švédsku v extra anilínovej kvalite .

 

  • Konštrukcia každej sedačky má základ bukový masív, ktorý je pevný a tvrdý a veľmi dobre v ňom drží použité kovania. Na opierkovú časť sú použité mierne elastické pásy. Na sedák vinuté pružiny s predpätím, technická ficová tkanina na rozloženie tlaku, kvalitná Pur pena alebo taštičkové pružiny / závisí od modelu/ a to všetko je obalené technickou tkaninou. Vybrané modely majú aj páperové sedáky či opierky. Konkrétne technické zloženia každej sedačky Vám na požiadanie zašleme mailom. 

 

  • Väčšina elektricky ovládaných modelov musí byť pripojená do zásuvky, v ponuke máme ale aj modely na akumulátor, ktoré vydržia po nabití cca 1 mesiac. 

 

  • Prémiová nemecká značka sedacích súprava W.SCHILLIG, ktorá  vznikla v roku 1949 sa dnes sa radí k popredným, medzinárodne aktívnym výrobcom čalúneného nábytku v Európe

 

  • Veľký dôraz, tak ako u všetkých nami ponúkaných výrobkov,  sa kladie aj na ekologickú nezávadnosť všetkých použitých materiálov.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia