Kategórie
 
 
 
 
 

Rošty

 
 
 
 
Navštívili ste
 
 
Väčšinu matracov a roštov si u náš vyskúšate naživo!

Vážení klienti, väčšinu matracov a roštov máme vystavené v našom štúdiu. Pre viacej ifnormácii si zavolajte  0915 775 896 alebo nám napíšte na info@merito.sk,  Máte tiež možnosť kúpiť si u nás vystavené matrace s výraznou výpredajovou zľavou.

Na vybrané rošty poskytujeme záruku až 12 rokov a na matrace 5 rokov! V ponuke máme rošty pevné, polohovateľné mechanicky aj s motorom na diaľkové ovládanie. 

Na požiadanie dodáme aj atypické matrace! V ponuke máme štandardne aj matrace dĺžky 210cm a 220cm. Penové Matrace Hülsta majú extrémne vysokú hustotu HR studenej peny v celom objeme matraca - nie len v tenkej hornej vrstve ako veľa ostatných výrobcov. Pri pružinových matracoch máte možnosť výberu matracov podľa množstva, kvality a uloženia špeciálnych taštičkových pružín.

Matrace majú podľa typov zvliekateľný poťah s jedným alebo dvomi zipsmi. Na výber máte tiež partnerské matrace, kde je ale možnosť voľby tvrdosti každej strany matraca separátne. Tzn. pri spoločnej matraci si môžu partneri vybrať tvrdosť svojej časti matraca každý zvlášť podľa toho, aká im viacej vyhovuje. 

 

Prečítajte si tiež náš BLOG , ako si správne vybrať MATRAC

 

Kliknite na obrázok pre otvorenie letáku 

AKCIE  MATERASSO     KATALÓG MATERASSO      AKCIE HüLSTA      MATRACE HüLSTA 

 

 
 

Lamelové rošty od Materasso 

Firma Materasso ako prvá v Európe prináša na trh s lamelovými roštami jedinečný spôsob impregnácie 100% prírododného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni. Vyhotovenie roštov s použitím vonných olejov je chránené technickým vzorom, výrobným patentom. 

 

Levanduľa - vďaka čerstvej sviežej vôni bola levanduľa obľúbenou rastlinou starých Grékov a Rímanov.  Levanduľa je veľmi obľúbená pre vynikajúce insekticídno - repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiaducích molí, ktoré sa z času na čas objavia v každej domácnosti. Pomocou vonnej impregnácie roštu, zvýšite hygienu a čistotu Vášho lôžka. 

 

Nespavosť  - používanie levanduľovej aromoterapie je rovnako účinné ako syntetické lieky na liečbu nespavosti. Preto sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny prostriedok liečby nespavosti, ukľudňuje nervovú sústavu, používa sa pri depresiach, nervovom vypätí a podráždenosti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia