Šatníky a dvere

 
 
 
Úvod > Šatníky a dvere
 

PREČO SI VYBRAŤ INTERIÉROVÉ DVERE HANÁK?

Spoznajte výhody interiérových dverí Hanák a prečo sa oplatí za ne priplatiť.

Milí zákazníci, jednou z veľmi častých otázok, ktoré v našich štúdiách od Vás dostávame je "Prečo by som mal za dvere Hanák zaplatiť túto sumu, keď inde môžem mať dvere lacnejšie?" 

Tak ako v každom sortimente, aj v tomto je extrémne široká ponuka od extrémne lacných po extrémne drahé. Za cenou sa ale skrýva aj kvalita, ktorú Vám naša firma ponúka. V dnešnej dobe Vám určite nikto nebude predávať niečo s neprimerane vysokou cenou. Jednoducho sa to pri takto silne konkurenčnom prostredí nedá. Ďalší dôvod je ten, že naša firma bola k svojim klientom vždy korektná a porovnanie cena/kvalita malo pre nás vždy maximálne výpovednú hodnotu. Preto sa k nám radi vraciate a veľa z Vás k nám poslalo, po dobrých a hlavne dlhoročných skúsenostiach s kvalitou a servisom, už aj svoje deti. Veľmi si toho vážime a zároveň sa z toho tešíme a berieme to ako uznanie našej dlhoročnej práce. 

V čom sa teda dvere Hanák líšia od konkurencie?

 • Dvere a zárubne tejto značky sú dizajnovo aj materiálovo viazané na najkvalitnejšiu radu kuchynských liniek zn. Hanák PREMIUM. Používajú sa iba originál dyhy a 7vrstvový lak v mate alebo vysokom lesku a všetky dvere sa vyrábajú na mieru. Zárubne dodávame vždy v identickom prevedení ako dverné krídlo - tzn. ako jediní na trhu máme v ponuke aj zárubne v 100% stupni vysokého lesku. Máte jedinečnú možnosť zladiť si svoj interiér v jednom tóne od dverí, kuchyne, obývačky, detskej izby až po kúpeľňu. Skryté závesy, ktoré umožňujú nastaviť dverné krídlo v troch osách a magnetické kovanie v základnej cenovej ponuke. Všetky dvere a zárubne sú lakované na navalovacích strojoch z oboch strán vrátania všetkých hrán. Dokonalého a najtvrdšieho povrchu je dosiahnuté vďaka špeciálnemu následnému UV vytvrdzovaniu. Tak isto sú upravované aj dyhované prevedenia. 
 • Veľmi namáhané dvere z hľadiska tepelných šokov? V kúpeľni, chladenej vinotéke, nevykurovanej špajzi? Aj na toto ponúkajú dvere Hanák riešenie v štandardnej cenovej ponuke - vďaka použitej konštrukcii a povrchovej úprave majú tepelnú odolnosť až do 500 stupňov Celzia tzn. ani v extrémne vlhkom alebo suchom prostredí nestratia nič so svojho tvaru alebo povrchového prevedenia. 100% odolnosť voči vlhkosti dosahujú tieto dvere aj vďaka high-end lakom na bázi polyuretánu. 
 • Biela zostane stále bielou! Kúpili ste si už niekedy krásny biely nábytok a po čase sa musíte pozerať na nažltnuté čudo. Tak toto sa Vám u nás nestane. Technológia výroby zaručuje nemennosť farieb aj z dlhoročného hľadiska - toto má firma Hanák aj certifikované. 
 • Tectus - skryté. Takéto dverné závesy nájdete v našej štandardnej ponuke. Umožňujú okrem krásneho elegantného vzhľadu aj naštelovanie dverí v troch osách. Vaše dvere tak budú pôsobiť profesionálnym dojmom aj po tejto technickej stránke. 
 • Máte viacero dverí z jednej chodby a nedarí sa Vám zladiť otváranie tak, aby to pôsobilo spolu so zárubňami aj dizajnovo pekne? Máme pre Vás riešenie - reverzné/obrátené otváranie dverí. Toto riešenie zachováva rovnaký bezfalcový vzhľad dverí pri rôznych smeroch otváranie /von alebo dovnútra/.
 • Rozmýšľate, aké vhodné prahy zvoliť, aby Vám ladili a zároveň neprekážali v interiéri? Alebo ste zvolili bezprahové riešenie a máte obavu, aby večer hluk z obývačky nerušil deti v detskej izbe? Ponúkame Vám riešenie - integrovaný dverový prah. Funguje tak, že po zavretí dverí sa automaticky mechanicky aktivuje zabudovaný prah, ktorý utesní priestor pod dverami. Keď sa dvere otvoria, tento prah je automaticky neaktívny a nevidíte ho. Toto ako jediné nie je v štandardnej ponuke. 
 • A k čomu je teda dobré to magnetické kovanie? No napríklad na to, že keď máte deti alebo z času na čas sa Vašim interiérom preháňajú vnúčatá, neutrpia Vaše dvere ani nešetrným zatváraním žiaden úraz nap.Vám nevytrhnú tie Vaše poklady kľučkové kovanie zo zárubne. Hovorím z vlastnej skúsenosti, veď ktoré dieťa si dá tú námahu a stláča pri zatváraní dverí kľučku :-) ? Naše dvere sa dajú zatvoriť ticho a bez ujmy bez stlačenia kľučky. V tom spočíva čaro magnetickej zámky - ďalší benefit je estetický, dizajnový vzhľad bez vytŕčajúcej západky z dverí. Toto všetko si môžete pozrieť na vlastné oči u nás v štúdiách. 

Vlastnosti a výhody interiérových dverí Hanák:

 • Voliteľné rozmery bez obmedzenia a neobmedzené farebné a materiálové prevedenie.
 • Originálne zaoblené hrany dodávajú zárubniam punc originality.
 • Napojenie obložiek máte možnosť si zvoliť v dvoch úhloch - 45 a 90 stupňov.
 • Dvere aj v skosených priestoroch.
 • Dizajnové aj farebné zladenie celého interiéru.
 • Certifikáty nezávadnosti a výroba s ohľadom na životné prostredie.
 • Nepoužívame silikonové tesnenie, ktoré po čase stráca farebnosť a pružnosť, ale špeciálne tesnenie medzi dverami a zárubňou Q-LON, z polyethylenovej peny, ktorá zabezpečuje dlhoročnú pružnosť, elastickosť pri chlade a odolnosť voči starnutiu.
 • Vďaka intergrovanému prahu priamo vo dverách sa zvyšujú tepelno izolačné vlastnosti, zvukovo izolačné vlastnosti a tiež precízne tesnenie priestoru pod dverami.
 • Reverzné - obrátené otváranie dverí, pre zachovanie rovnakého vzhľadu všetkých dverí v jednej miestnosti. Zároveň ušetríte aj priestor.
 • Jednotný vzhľad dverí a vrchného kovania - kľučky.
 • Neviditeľná rozeta.
 • Mechanický zámok spolu s nastaviteľným protiplechom v zárubni prináša nový komfort pri otváraní dverí - v štandarte, bez príplatku. Strelka zámku je vytiahnutá až pri zatvorení dverí magnetom, pri otvorených dverách nie je vidno. Tento mechanizmus zaisťuje tichšie a komfortnejšie zatváranie.
 • Ukryté dverové závesové kovanie. Toto kovanie okrem iného umožňujú naštelovanie dverí v troch smeroch - vďaka tomu budú dvere vždy v zárubni s absolútnou presnosťou.
 • Extrémna odolnosť voči vysokej teplote a vlhosti. Tvarová odolnosť až do 500 stupňov Celsia. Laky iba na bázi polyuretánu vylučujú možnosť nasiaknutia vlhosti.
 • Najmodernejšíe technológie pri výrobe zaručujú excelentnú kvalitu a dokonalosť.
 • Lakovanie z obi dvoch strán vrátanie všetkých hrán - 7 vrstiev laku, hygienicky neporézny povrch, farebne stály, mat alebo 100% stupeň laku.
 • Dyhované povrchy upravené 3 vrstvami laku vrátanie hrán, kompaktne uzatvorené povrch, absolútne odolný voči vode.
 • Predĺžená záruka 5 rokov.